Baigiantis 2012-iesiems ir artėjant šv.Kalėdoms, su džiugesiu pranešame, kad Prano Daunio paminklo sukūrimo ir pastatymo specialiojoje sąskaitoje jau sukaupti 25 tūstančiai litų. Lėšų kaupimo akcija sėkmingai įgauna pagreitį. Malonu, kad į akciją įsijungia vis daugiau žmonių, įstaigų ir komercinių įmonių. Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams ir tiems, kurie žada finansiškai paremti. Katalikiškasis Prano Daunio fondas kruopščiai registruoja visus rėmėjus specialioje knygoje. Fondo taryba praneša, kad surasta ir daugiau rėmėjų, pažadėjusių prisidėti prie P.Daunio paminklo pastatymo Kaune, - apie tai informuosime vėliau, kai lėšos bus pervestos į sąskaitą. Šiuo metu tęsiamos potencialių aukotojų paieškos, vyksta susirašinėjimai, derinamos paminklo projekto detalės. Skulptorius Jonas Gencevičius sausio mėnesį žadą pateikti galutinį patikslintą skulptūros variantą ir aplinkos sutvarkymo planą.

 

O dabar artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų 2013 metų proga sveikiname visus, linkime daug laimės, geros sveikatos ir stiprybės!

LAI VISUR IR VISADA JUS LYDI KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖ!

 

Grįžti į naujienų puslapį

Aprašas: Aprašas: Aprašas: Aprašas: Aprašas: Aprašas: Aprašas: C:\Users\lile\Documents\Mano_dok\kpdf.lt\naujienos\images\rodykle1.jpg